Atrakcje i okolica

 

Osobom lubiącym aktywny wypoczynek polecamy wycieczki rowerowe (dysponujemy elektrycznymi rowerami na wynajem), spacery po rezerwacie oraz liczne atrakcje, jakie oferuje ośrodek Planeta Zalesie. Jeżeli marzy Ci się natomiast odpoczynek, zapraszamy do Leśnego Spa lub na jeden z naszych hamaków pod koroną sosen!

 

Położenie naszego glampingu w ośrodku Planeta Zalesie gwarantuje mnóstwo dobrej zabawy dla całej rodziny. U nas nigdy nie zaznasz nudy! Planeta Zalesie obejmuje 50 ha powierzchni, a sercem ośrodka są dwa stawy, wokół których znajdują się punkty gastronomiczne i obiekty sportowo-rekreacyjne. 

 

Leśne Spa

Wpadajcie do Leśnego Spa po głęboki relaks w rytmie slow! Po aktywnym dniu warto zadbać o ciało i umysł, a my Wam w tym pomożemy! W pierwszym etapie oddajemy do Waszej dyspozycji saunę suchą na 12 osób oraz balię do schłodzenia. Gorąca terapia łagodzi stres, odpręża ciało oraz pomaga zachować zdrowie i dobrą kondycję. Po pobycie w saunie możecie wskoczyć do stawu, który znajduje się tuż obok glampingu! Po zakończonym seansie zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu przy palenisku pośród drzew.  

Dzielnica Filmowa 

Dużą popularnością cieszy się Dzielnica Filmowa, która oferuje odwiedzającym wiele atrakcji. Dzielnica Filmowa to park tematyczny, w którym odwiedzający mają niepowtarzalną okazję, aby zobaczyć samochody z filmów i bajek. Kompleks liczy ponad 50 aut i motocykli z Twoich ulubionych produkcji filmowych! Na miejscu przygotowano również wiele innych atrakcji, takich jak roboty, karuzele, minigolf, park trampolin oraz salę zabaw dla najmłodszych. Dzielnica Filmowa gwarantuje świetną zabawę dla całej rodziny!

 

Park Linowy

Jeżeli jesteś miłośnikiem aktywnego wypoczynku, spróbuj swoich sił w koronach drzew na wysokości od 1 do 7 metrów nad ziemią. W parku znajdują się 4 trasy, które zostały dostosowane do różnych grup wiekowych i umiejętności. Na trasie Żółtej, Czerwonej i Niebieskiej obowiązuje system asekuracji alpinistycznej. Park linowy jest świetną zabawą zarówno dla dzieci jak i dorosłych!

 

Wakepark 

Wszystkich miłośników sportów wodnych zachęcamy do spróbowania swoich sił w Wakepark Zalesie, w którym znajduje się 210-metrowy wyciąg z przeszkodami. Wakeboarding powstał z połączenia nart wodnych, snowboardingu oraz surfingu i jest letnią alternatywą dla nart i snowboardu. Wakepark Zalesie gwarantuje niezapomnianą przygodę i rewelacyjną atmosferę!

 

Park Wodny

Amatorów wodnego szaleństwa zachęcamy do odwiedzenia Aquaparku w Zalesiu. Park Wodny podzielony jest na 3 części : dużą konstrukcję statku pirackiego ze zjeżdżalniami, głęboki basen oraz wodny plac zabaw dla najmłodszych.

 

Wypożyczalnia rowerów

W Planeta Glamping uruchomiliśmy wypożyczalnię rowerów elektrycznych ze zniżką dla naszych gości. Chętnie pomożemy w wyborze najciekawszych tras rowerowych po Lasach Chojnowskich.

 

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Na terenie ośrodka Planeta Zalesie znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego. Jeżeli lubisz aktywny wypoczynek, wodę i słońce to rowery wodne są doskonałym pomysłem na letnie popołudnie. 

 

 

Stawy oraz leśne tereny umożliwiają spędzanie czasu na wiele sposobów. Wędkowanie, nordic walking, zbieranie grzybów i wiele innych propozycji czeka na Ciebie w ośrodku Planeta Zalesie!